Zostaw numer, oddwonimy do Ciebie.
Imię i nazwisko
Numer telefonu
E-mail
Kiedy
Zadzwoń:
+48 22 244 14 88
Aby zagwarantować naszym Klientom bezstresowe i bezpieczne wakacje dajemy im możliwość  zabezpieczenia wykupionego wyjazdu, tak aby w razie zachorowania na Covid-19 nie musieli się martwić o utratę wpłaconych pieniędzy:

GWARANCJA BEZKOSZTOWEJ ZMIANY REZERWACJI AŻ DO 1 DNIA PRZED WYLOTEM:
1. Możliwość zmiany rezerwacji aż do 1 dnia przed wylotem dotyczy tylko i wyłącznie pakietów opartych o przeloty czarterowe.
2. W przypadku zachorowania przynajmniej jednego z Uczestników wyjazdu na COVID-19, udokumentowanego zaświadczeniem potwierdzającym izolację (tylko do wglądu dla Orex Travel), rezerwacja wszystkich Uczestników wycieczki może zostać przeniesiona na inny termin przy spełnieniu poniższych warunków:

fakt zachorowania zostanie zgłoszony niezwłocznie po jego stwierdzeniu,
w ciągu maksymalnie 14 dni od pierwotnego terminu wylotu Klienci dokonają nowej (potwierdzonej) rezerwacji według cen obowiązujących w aktualnej ofercie,
cena nowej rezerwacji nie może być niższa niż w poprzedniej Umowie,
gwarancja może zostać wykupiona maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od dnia dokonania rezerwacji, 
gwarancja musi zostać wykupiona dla wszystkich Uczestników imprezy,
Orex Travel nie pobierze żadnej opłaty manipulacyjnej za zmianę terminu, poza ewentualną dopłatą wynikającą z różnicy w cenie pomiędzy pierwotną a nową rezerwacją,
zmiana terminu możliwa jest jedynie za zgodą Orex Travel.

INFORMACJE DODATKOWE:
1. Promocja gwarancyjna trwa od 10.05.2021 do 30.06.2021r. lub do wyczerpania miejsc.
2. Cena gwarancji jest taka sama dla wszystkich Uczestników wyjazdu, w tym dzieci do lat 2.
3. Gwarancja dotyczy wyjazdów z oferty Lato 2021 i nie łączy się z innymi promocjami, od opłaty za gwarancję nie przysługuje zniżka dla Stałego Klienta.
4. Gwarancja nie dotyczy samych przelotów.
5. Gwarancja nie dotyczy wyjazdów grupowych. W tym przypadku możliwość i cena zakupienia gwarancji musi zostać uzgodniona indywidualnie dla każdej z grup.
6. Koszt gwarancji nie podlega zwrotowi.

Dziękujemy za zainteresowanie newsletterem Orex Travel!

*Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanych dobrowolonie danych osobowych w celach marketingowych. *Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji handlowych dotyczących ofert i produktów Orex Travel Polska.

Imię
Nazwisko
E-mail

Dziękujemy za subskrypcję.

Warning

Wysłanie e-maila nie powiodło się