Zostaw numer, oddwonimy do Ciebie.
Imię i nazwisko
Numer telefonu
E-mail
Kiedy
Zadzwoń:
+48 22 244 14 87


WJAZD I POBYT

 

· WYMAGANY PASZPORT / DOWÓD OSOBISTY

Dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy z Turcją jest ważny paszport lub dowód osobisty.· WIZA NIE JEST WYMAGANA


Od 2 marca 2020 r. obywatele Rzeczpospolitej Polskiej, którzy podróżują do Turcji turystycznie na okres do 90 dni, nie muszą posiadać wizy.

 


PODRÓŻ DO TURCJI


· wymagany test RT-PCR (na 72h przed przyjazdem)

· wymagany test antygenowy (na 48h przed przyjazdem)Zwolnione z obowiązku z wykonania testu są osoby spełniają jeden z poniższych warunków:


1. Na min. 14 dni przed przylotem do Turcji przyjęły pełną dawkę szczepionki i posiadają stosowne zaświadczenie w języku angielskim.

2. Przechorowały COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy przed przylotem i posiadają na to stosowne zaświadczenie w języku angielskim.

3. Dzieci poniżej 12 roku życia.


 

· WYMAGANE DOKUMENTY


1. KOD HES

Aktualizacja z dnia 04.03.2022:
Turcja zniosła obowiązek generowania kodów HES.
POWRÓT DO POLSKI

Od 28 marca zostaje zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu granicy

Od dnia 28 marca 2022 r. na podstawie przepisów Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 marca 2022 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz 673) zniesione zostają wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Rzeczypospolitej Polskiej, co oznacza, że nie ma już obowiązku:

- legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia,
- wykonywania testów w kierunku SARS-CoV-2,
- odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
ZNIŻKI NA TESTY DLA OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH


 JAK SKORZYSTAĆ ZE ZNIŻKI NA BADANIE?


 

 Wejdz na stronę https://covid19.gyncentrum.pl/badanie-prywatne-wstep i wybierz zakładkę „Test indywidualny” lub wybierz jedną z opcji ponizej:


 
          


Test antygenowy już od 94 zł                                   Test RT-PCR już od 249 zł

   https://bit.ly/3uFKICM                                                                                      https://bit.ly/3p9QETv Uzupełnij formularz i wybierz formę płatności i wpisz KOD: OREX2021# lub OREX2021! 

 Dokonaj płatności za badanie.

 Udaj się do najbliższego punktu drive-thru Gyncentrum

 Wykonaj badanie bez wysiadania z auta.

 Odbierz wynik online w ciągu 24h lub w przypadku testu antygenowego do 1h.Dziękujemy za zainteresowanie newsletterem Orex Travel!

*Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanych dobrowolonie danych osobowych w celach marketingowych. *Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji handlowych dotyczących ofert i produktów Orex Travel Polska.

Imię
Nazwisko
E-mail

Dziękujemy za subskrypcję.

Warning

Wysłanie e-maila nie powiodło się