Zostaw numer, oddwonimy do Ciebie.
Imię i nazwisko
Numer telefonu
E-mail
Kiedy
Zadzwoń:
+48 22 244 14 90 (91)
Przeczytaj, zanim wylecisz na wakacje!
W związku z pandemią koronawirusa, od 15.03.2021 wszyscy podróżni udający się do Turcji, niezależnie od narodowości, zobowiązani są do wypełnienia (na 72h przed wylotem) Elektronicznego Formularza Zgłoszenia Podróżnego - Traveler Entry Form
Procedura obowiązuje wszystkich pasażerów, również dzieci.

Formularz dostępny jest na stronie: https://register.health.gov.tr/

Po wypełnieniu formularza Klient otrzyma dokument potwierdzający rejestrację, wraz z unikatowym kodem HES. Dokument należy wydrukować lub zachować na urządzeniu mobilnym, w celu okazania go obsłudze linii lotniczej przed wylotem.

Brak w/w dokumentu będzie skutkował niewpuszczeniem pasażera na pokład samolotu lecącego do Turcji.

Dokument rejestracyjny nie zwalnia z obowiązku posiadania negatywnego wyniku testu PCR, wykonanego nie wcześniej niż na 72h przed wylotem do Turcji (testy PCR do Turcji obowiązują do momentu ich oficjalnego zniesienia przez lokalne władze). Zaświadczenie o wyniku testu musi być przedstawione w języku angielskim lub innym języku honorowanym przez linię lotniczą lub kraj docelowy. Nie ma obowiązku okazywania wyniku testu w przypadku dzieci poniżej 6 roku życia.


>> INSTRUKCJA WYPEŁNIANIA FORMULARZA DLA PODRÓŻUJĄCYCH DO TURCJI <<


Dziękujemy za zainteresowanie newsletterem Orex Travel!

*Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanych dobrowolonie danych osobowych w celach marketingowych. *Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji handlowych dotyczących ofert i produktów Orex Travel Polska.

Imię
Nazwisko
E-mail

Dziękujemy za subskrypcję.

Warning

Wysłanie e-maila nie powiodło się