Zostaw numer, oddwonimy do Ciebie.
Imię i nazwisko
Numer telefonu
E-mail
Kiedy
Zadzwoń:
+48 22 244 14 88
Mapa

ASPEN HOTEL Opcje zakwaterowania

Sprawdź cenę i dostępność!
Opis

kameralny hotel położony w regionie Kaleçi, otwarty w 1990 roku, częściowo wyremontowany w 2013 roku, składa się z 2 budynków w stylu osmańskim (3 piętra), usytuowany na powierzchni ok. 1.500 m2; do dyspozycji gości: basen zewnętrzny, restauracja główna, kawiarnia

Położenie

centrum Kaleçi, ok. 12 km od lotniska w Antalyi

Plaża

prywatna, piaszczysto - żwirowa plaża Mermeril znajduje się ok. 200 m od hotelu; serwis plażowy (płatne: leżaki, parasole, materace)

Zakwaterowanie

41 pokoi: pokoje standardowe bez balkonu (ok. 15-20 m²), pokoje ekonomiczne bez balkonu (mogą różnić się wielkością, lokalizacją lub wyposażeniem od tych znajdujących się w regularnej cenie); wyposażenie: klimatyzacja, łazienka z prysznicem, suszarka, TV, sejf (bezpłatny), minibar (płatny), Wi-Fi (bezpłatne)

Wyżywienie

Bed & Breakfast– śniadania (07:30-10:00) w formie bufetu lub podawane do stolika, wszystkie napoje za dodatkową opłatą

Sport i rozrywka (w cenie)

bezpłatne Wi-Fi w wyznaczonych strefach

Dodatkowo płatne

sauna (wymagana wcześniejsza rezerwacja), pralnia, lekarz, fryzjer, wypożyczalnia samochodów, sporty wodne na plaży

Dla dzieci

łóżeczko (na życzenie)

WWW

www.aspenhotel.com.tr

Aktualizacja z dnia 27.01.2020

*** Podane godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulec nieznacznym zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe i inne okoliczności.

 

Ze względu na procedury bezpieczeństwa zastosowane w związku z wirusem Covid-19 w obiekcie mogą występować ograniczenia w funkcjonowaniu infrastruktury hotelowej m. in. w wyposażeniu pokoi, serwisie plażowym oraz w serwisie gastronomicznym.

ASPEN HOTEL Zdjęcia

od
Najniższa cena
Dziękujemy za zainteresowanie newsletterem Orex Travel!

*Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanych dobrowolonie danych osobowych w celach marketingowych. *Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji handlowych dotyczących ofert i produktów Orex Travel Polska.

Imię
Nazwisko
E-mail

Dziękujemy za subskrypcję.

Warning

Wysłanie e-maila nie powiodło się